Müşteri Hizmetleri

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Güvenlik ve Gizlilik Politikası 

Sitemizde kredi kartı işlemleriniz için haberleşme sırasında her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen avmagaza.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır. Bu sayede, avmagaza.com alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankalara aktarıldığı aşamada sağlanan güvenlik, bankaların sunduğu maksimum güvenlik önlemleri ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda ki bileşenlerinin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.


Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu size bildirmektedir. Kredi kartı bilgileriniz e-posta veya benzeri hiçbir yöntem ile aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine bizim tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.


Toplanan Bilgiler

Sitemiz tarafından üyelerimizin sadece iletişim bilgileri kaydedilmektedir. Bu bilgiler: İsim, soy isim, E-posta adresi, adres, telefon, vergi dairesi ve numarası ve TC kimlik numarasıdır. Bu bilgiler satın aldığınız ürünlerin ve hazırladığımız e-bültenlerin size ulaştırılması haricinde başka bir amaç için kullanılmamaktadır. Gerçek olmayan bilgiler ile açılan üyelikler ise veri tabanımızdan silinmektedir.

Güvenli alışverişin adresi avmgaza.com deneyimlerinizi ve sorularınızı destek@avmagaza.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.